Zaangażowanie w dziedzinie środków społecznego przekazu nie ma jednak wyłącznie na celu zwielokrotnienia przepowiadania. Chodzi o fakt głębszy, gdyż sama ewangelizacja współczesnej kultury zależy w wielkiej mierze od ich wpływu. Nie wystarcza zatem używać ich do szerzenia orędzia chrześcijańskiego i Magisterium Kościoła, ale trzeba włączyć samo orędzie w tę „nową kulturę”, stworzoną przez nowoczesne środki przekazu.

Redemptoris missio 37c

Jeśli chcesz:

• spotkać członków Ruchu pracujących w mediach oraz informatyków i innych specjalistów posługujących się nowymi technologiami
  • formować się do dojrzałego korzystania z mediów
  • promować Ruch poprzez nowe technologie

Przyjdź na spotkanie Diakonii Komunikowania Społecznego 10 marca 2019 roku w Białym Domku w Łomży o godzinie 13.00.

Zapraszamy wszystkich członków Ruchu – młodzież, dorosłych oraz małżonków z Domowego Kościoła, a także wszystkich którzy pragną pomóc w rozwoju oazy i promocji Ruchu w diecezji.