ON ZMARTWYCHWSTAŁ !

Opublikowano: piątek, 29 marzec 2024 Joanna i Bogdan Dudzińscy Drukuj

Dlaczego szukacie żyjącego wśród umarłych?  Nie ma Go tutaj; zmartwychwstał.       (Łk 24,5-6)

Nasze dziękczynienie, nasza Eucharystia dokonuje się właśnie przez nasze zjednoczenie się z Jego śmiercią na krzyżu, co daje nam już zadatek uczestnictwa w Jego nowym życiu, w Jego zmartwychwstaniu. I to już jest początek tej radości, której nikt nam nie będzie mógł odebrać.
Ks. Franciszek Blachnicki

Drodzy Nasi Przyjaciele

Czas płynie, tak szybko, w naszym życiu kolejne radosne dni Zmartwychwstania Pańskiego. Życzymy Wam, Waszym rodzinom i bliskim, aby czas radosnego świętowania, jeszcze bardziej  zbliżył nas wszystkich do Pana Życia, abyśmy w duchu wdzięczności i głębokiej wiary obchodzili Święta Wielkanocne które, Pan Bóg w swej dobroci nam podarował. Niech Jego obecność przenika nasze życie, napełnia pokojem, niech zwycięstwo i triumf Chrystusa będzie dla nas siłą w pokonywaniu własnych słabości oraz umocnieniem do życia pełnego miłości i poświęcenia.

Chrystus zmartwychwstał!
Alleluja!