Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin I st. (ORAR I)

Opublikowano: czwartek, 09 luty 2023 Joanna i Bogdan Dudzińscy Drukuj

Serdecznie zapraszamy na Oazę Rekolekcyjną Animatorów Rodzin  I st. (ORAR I) w Hodyszewie

Termin: 29.04 – 3.05.2023 r.

Miejsce oazy: Ośrodek „Ojczyzna” w Hodyszewie, ul. Platonoffa 40, 18-207 Hodyszewo

Moderator oazy:     ks. Szymon Biedrzycki

Para prowadząca:   Beata i Andrzej Paszczyk

Szczegóły i zapisy: Andrzej tel. 600 758 651, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt udziału w rekolekcjach:

- osoby dorosłe oraz dzieci urodzone do roku 2008 włącznie - 650 zł od osoby

- dzieci urodzone w latach 2009 do 2018 włącznie                    - 400 zł od osoby

- dzieci urodzone w 2019 roku i młodsze                                    - nieodpłatnie

Na Oazę przyjmowane są dzieci do 13 roku życia.

Wypełnioną i podpisana przez parę rejonową lub diecezjalną kartę zgłoszenia (wzór karty w załączniku) prosimy przesłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. możliwie najszybciej po zapisaniu rodziny na rekolekcje. W formularzu zgłoszeniowym należy wpisać również wszystkie dzieci uczestniczące w rekolekcjach.

Zaliczkę w wysokości 650 zł należy wpłacić najpóźniej tydzień po zgłoszeniu się na rekolekcje, a potwierdzenie wpłaty zaliczki przesłać na podany wyżej adres e-mail.

Nr konta do wpłaty na rekolekcje: 93 8757 0001 0003 5321 2000 0010, Kościół Rektoralny Łomża

Z dopiskiem : ,,Imiona i nazwisko uczestników rekolekcji, ORAR I st. w Hodyszewie”

Pozostałą część opłaty za rekolekcje należy uiścić gotówką po przyjeździe na rekolekcje parze prowadzącej.

Załączniki:
Pobierz plik (Karta_zgloszenia -HodyszewoORARI.doc)Karta_zgloszenia -HodyszewoORARI.doc[ ]58 kB