Drogi Księże Łukaszu!

Z okazji Imienin życzymy Księdzu błogosławieństwa Bożego, obfitych łask i opieki Maryi. Niech Duch Święty Księdza prowadzi, umacnia w posłudze kapłańskiej i na rzecz wspólnoty Domowego Kościoła oraz pomaga właściwie rozeznawać Bożą wolę. Życzymy niegasnącej radości z codziennego odkrywania nieskończonej miłości Bożej i dzielenia się nią z innymi, stałego zapału do podejmowania nowych wyzwań, pokoju serca w tym niełatwym czasie epidemii i wdzięczności Panu Bogu za każdy nowy dzień. Niech nigdy nie zabraknie Księdzu marzeń i odwagi ich realizowania, a Pan Bóg otacza Księdza dobrymi, życzliwymi ludźmi.
Dziękujemy za obecność wśród nas, zaangażowanie w życie wspólnoty, umiejętność słuchania i dzielenie się Dobrą Nowiną.

W imieniu wszystkich rodzin Domowego Kościoła

Ania i Tomek Przybyszewscy- para diecezjalna