,,Zaprawdę, powiadam wam: ,,Wszystko czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych ,tegoście i Mnie nie uczynili.” Mt 25,45

KOCHANI MAŁŻONKOWIE DK!

Czas biegnie nieubłaganie szybko, szczególnie w te krótkie listopadowe dni refleksji i zadumy nad naszym życiem i przemijaniem. Nastał czas Adwentu czas radosnego oczekiwania z Maryją na przyjście Zbawiciela, z Maryją Panią Adwentu, która uczy nas  modlitwy ,czujności i dalekowzroczności oraz otwartości serca w działaniu, by nie dostrzegać tylko swoje sprawy oraz potrzeby naszych najbliższych, które oczywiście jak wiemy są bardzo ważne, ale wyjść poza ten ciasny krąg dalej tzn. właśnie spojrzeć dalekowzrocznie. Możemy się uczyć takiej postawy od Maryi, która koncentrując się na Swoim Synu Jezusie, koncentruje się z miłością na nas , bo jest Matką nas wszystkich.

Przed nami miesiąc grudzień , to miesiąc niezwykłego radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, nie tylko dla dzieci, ale także dla nas wszystkich. To czas niebiańskiej Miłości , która przychodząc na świat w ubóstwie przynosi światu pokój i radość, która zagości w naszych sercach i rodzinach.

Niestety nie wszyscy mogą cieszyć się w rodzinach tą piękną, wzruszającą do łez radosną chwilą  i czasem świętowania w gronie najbliższych zapewne z różnych powodów i względów, o których sam Pan Bóg najlepiej wie. My zatem możemy to sprawić, aby choć trochę na ten czas świąt wnieść trochę Światła Bożej obecności i radości tym, którzy na codzień tego nie otrzymują.

Mamy na myśli pomoc materialną oraz finansową, o którą co roku prosimy Was kochani dla  mieszkańców, małych podopiecznych Domu Fundacji Małych Stópek tj. Domu dla Kobiet z Małymi Dziećmi oraz remontującego się nowego domu dla samotnych matek z dziećmi w Syrkowicach k.Szczecina.

Z serca dziękujemy Tym wszystkim małżonkom DK, którzy podczas Dnia Skupienia i Modlitwy w intencji Życia w Suchcicach 19 listopada br. podarowali obecnemu z nami ks.Tomaszowi Kancelarczykowi paczki z chemią kosmetyczną, pieluchami oraz ofiary pieniężne .

Szczególnie dziękujemy ks.Tomaszowi Kancelarczykowi prezesowi Fundacji Małych Stópek ze Szczecina za przybycie do nas z tak daleka, wygłoszoną  konferencję , Słowo , wspólną modlitwę i ofiarowanie wszystkim uczestnikom książek i materiałów edukacyjnych pro-life  oraz moderatorowi naszej  Diecezjalnej Diakonii Życia ks.Szymonowi Biedrzyckiemu za  jego zaangażowanie, organizację Dnia Skupienia oraz modlitwę .Podziękowania szczególne należ się także  rejonom DK :ostrołęckiemu , ostrowskiemu i wyszkowskiemu. Bogu dziękujemy za Waszą obecność, wspólną modlitwę oraz za Wasz dar serca.

Zachęcamy gorąco pozostałych, którzy chcieliby się  jeszcze włączyć w tą piękną przedświąteczną akcję  do pomocy najbardziej potrzebującym, tym najmniejszym ,aby mogli radośnie przeżyć nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Błogosławionego czasu Adwentu i wspólnego radosnego obdarowywania oraz oczekiwania z Maryją na przyjście Zbawiciela.

Z pamięcią w modlitwie  Alicja i Sylwester Śniadałowie DDŻ

Ps. Poniżej w załącznikach przesyłamy dane kontaktowe oraz nr konta do do przesłania środków oraz ofiar.

Fundacja Małych Stópek
ul. Św. Ducha 9, 79-205 Szczecin