Dzień Skupienia Animatorów

W sobotę 5 października kiedy Kościół  wspominał świętą Faustynę Kowalską, do parafii pw. Ducha Świętego w Zambrowie przyjechali animatorzy, rozpoczynający roczną posługę w swoich kręgach.

Organizatorem spotkania  była para diecezjalna Joanna i Bogdan Dudzińscy oraz rejon wysokomazowiecki DK. Obecny był także ksiądz moderator Adam Hryc. Po zawiązaniu wspólnoty rozpoczęła się konferencja dotycząca Drogowskazów Nowego Człowieka. Jest to ujęty w 10 punktów program formacyjny oazy. Inna nazwa to „10 kroków ku dojrzałości chrześcijańskiej”.