Zapraszamy do wzięcia udziału w Szkole Modlitwy w dniach 23 - 24 listopada 2019 r. w Bursie Katolickiej w Łomży.

Temat: ,,Jak żyć Słowem Bożym na co dzień”

Jeśli pragniesz w swoim sercu głębokiej relacji z Bogiem (w gruncie rzeczy każdy z nas tęskni za taką relacją). Często jednak Twoje codzienne życie rozmija się z tym pragnieniem. Masz mnóstwo zajęć, zmartwień i obowiązków, nad którymi trudno jest Ci zapanować. Czujesz się nimi przytłoczony, zapracowany.

Potrzebujesz czegoś, co pomoże Ci zatrzymać się w tym zabieganiu i odnaleźć Boga. Wyobraź sobie, że masz to w zasięgu ręki... Słowo Boże!

Na Szkole Modlitwy ks. Marek Gąciarz z Nałęczowa pokaże nam jak codziennie czerpać siłę ze słów Pisma Świętego.

Uczestnikami szkoły modlitwy mogą być dorośli i młodzież, wszyscy, którzy odczuwają potrzebę i pragnienie pogłębienia swojej relacji z Bogiem Ojcem poprzez Jego Słowo.

Każdy uczestnik musi mieć ze sobą Pismo Święte.

Bardzo serdecznie zapraszamy również kapłanów.

Koszt rekolekcji: 120zł/os. Pełne wyżywienie, z noclegiem ( bez pościeli, z własnym śpiworem) 100zł/os. bez noclegu, z wyżywieniem

Zapisy:

Ania Gawrych, tel. 531 108 555  lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agnieszka Domalewska, tel. 509 431 253

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 50zł/os. w ciągu tygodnia od zapisu,

na konto Ruchu Światło-Życie nr : 57 1240 1532 1111 0000 2054 9457

Bank PEKAO I. w Łomży

W treści przelewu proszę podać:  „Szkoła Modlitwy Łomża - imię i nazwisko wpłacającego”

Początek rekolekcji w sobotę o godz. 9.00 (zakwaterowanie od godz. 8.00), zakończenie w niedzielę ok. godziny 16-tej.

Rekolekcje bez dzieci.

Miejsce: Bursa Katolicka, Łomża, Pl. Papieża Jana Pawła II 1.

(Parking przy ul. Dwornej lub Sienkiewicza).

Opieka duchowa: ks. Paweł Nocko
Organizatorzy: Diecezjalna Diakonia Modlitwy