Dlaczego szukacie żyjącego wśród umarłych?
Nie ma Go tutaj; zmartwychwstał.
(Łk 24,5-6)

Nasze dziękczynienie, nasza Eucharystia dokonuje się właśnie przez nasze zjednoczenie się z Jego śmiercią na krzyżu, co daje nam już zadatek uczestnictwa w Jego nowym życiu, w Jego zmartwychwstaniu. I to już jest początek tej radości, której nikt nam nie będzie mógł odebrać.
Ks. Franciszek Blachnicki

Drodzy członkowie Ruchu Światło-Życie Diecezji Łomżyńskiej

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy Wam, Waszym rodzinom i bliskim prawdziwej paschalnej radości płynącej z wiary  w uzdrawiającą i wyzwalającą moc Miłości, która zwyciężyła śmierć i przywróciła nam życie. Niech ten czas będzie dla Was czasem wyjścia ze śmierci grzechu do życia. Niech zmartwychwstały Chrystus mocą swego Ducha odnawia nas i nasze wspólnoty, abyśmy promieniowali młodzieńczym zapałem i entuzjazmem.

Chrystus zmartwychwstał!
Alleluja!