Życzenia w rocznicę święceń kapłańskich

Opublikowano: piątek, 24 maj 2019 Agnieszka i Jacek Wróblewscy Drukuj

Święty Jan Paweł II w 50. rocznicę swoich święceń kapłańskich napisał: „Każde powołanie kapłańskie w swej najgłębszej warstwie jest wielką tajemnicą, jest darem, który niekoniecznie przerasta człowieka […]. Powołanie jest tajemnicą Bożego wybrania: << Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to , abyście szli i owoc przynosili, i aby owoc wasz trwał>> (J 15,16)”.

 Drodzy Księża
Moderatorzy  Domowego Kościoła

W miesiącu maju wielu z Was obchodzi rocznicę przyjęcia z rąk biskupa święceń kapłańskich. W tym szczególnym czasie  dziękujemy za błogosławione i owocne w Dzieło Boże dokonania duchowe dla naszej wspólnoty.

Życzymy, abyście na swej drodze zawsze spotykali ludzi życzliwych, o sercach otwartych na Słowo Boże i swym przykładem prowadzili ich do Chrystusa.

Życzymy dużo sił, zdrowia, obfitości Łask Bożych i kolejnych pięknych jubileuszy służby w Winnicy Pańskiej. My ze swej strony zapewniamy o naszej modlitwie. Niech Dobry Bóg i Matka Najświętsza mają Was zawsze w swojej opiece, a uśmiech i poczucie humoru, optymizm i entuzjazm niech Was nigdy nie opuszcza.

Szczęść Boże !

Wspólnota Domowego Kościoła gałęzi rodzinnej Ruchu Światło –Życie diecezji łomżyńskiej

Odsłony: 442

Swiadectwa z rekolekcji